SMK Pompa Bosch Diesel Service Hakkında

SMK Pompa Bosch Dizel Servis olarak İzmit, Kocaeli ve civarında yüksek kaliteli hizmetlerimiz yıllardan beri devam etmektedir. 100 yıllık bir teknoloji güvencesi ile kendini ispatlamış olan markamız, dizel teknolojilerini geliştirmiş ve bu konuda yaptığı çalışmalarla pek çok araca önemli derecede katkı sağlamıştır. Kendi alanında uzmanlaşmış ve yeteneği en üst düzeye çıkmış olan kadromuz, her zaman devam eden eğitimlerle ve tecrübe ile hizmetine devam etmektedir. Aracınızla ilgili bir takım problemleri anlama konusunda ekiplerimize güvenebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak kaliteli hizmetleri uygun şartlarda sunmanın hesabını yapmış durumdayız. Müşteri güvenliğini paranın da önünde tutan bir anlayış, 1 asırlık bir geçmiş ve önemli yatırımlarla servisimize büyük avantaj sağlamıştır. Sayısız müşterimizin isteklerini karşılamak ve onların ihtiyaçlarına cevap vermek, her zaman hizmet politikamız arasında önemli bir yere sahip olmuştur.

Karmaşık ve dağınık sorunlarınızı sadeleştirmek, hızlı ve avantajlı çözümler getirmek, yine servisimizin önemli görevleri arasında bulunmaktadır. Uzman tecrübesi ve teknik deneyimi ile en üst düzeyde olan eleman kadromuz, her türlü tamir onarım ve değişim konusunda size çözüm desteği sunmaya devam edecektir. Kaliteli parçalar, orijinal hizmetler ve garantili çözümlerimiz sayesinde, aracınızın her zaman beklenen performansa ulaşması en iyi şartlarda sağlanmak durumundadır. Servis olarak bu konuda öncelediğimiz hizmetler, siz değerli müşterilerimize her zaman çok büyük katkı sağlamaya devam edecektir.

Misyonumuz

Bosch dizel servis, görev yani görev olarak bize çok önemli yüklemelerde bulunmuştur. Markamızın değerini çok iyi bilip buna göre hareket ederek, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli çalışmalar içerisine girmiş durumdayız. Sürekli daha kaliteli hizmet için emek veren uzman kadromuz, eğitimlerle desteklenmiş ve bu destek sayesinde uzman bir eleman bütünlüğü tüm servislerimizde ortaya çıkmıştır. Kabiliyeti yüksek olan teknisyenlerimiz kullandıkları yüksek teknoloji ile birlikte aracınıza yönelik başarılı çalışmalar yapmıştır. Sürekli ileri hedefler ve sürekli gelişimi ön plana koyan servisimiz, uzman kadrosu ile bu konuda büyük başarılar elde etmiştir.

Vizyonumuz

Yıllar boyunca geçmişten aldığımız güç geleceğe yaptığımız yatırımların önemli bir kaynağı olmuştur. Yüz yıllık süreçte sürekli gelişim hedeflemiş ve bunu sürekli başarmış olan servisimiz, yarın için yine önemli projeleri hayata geçirmeye devam edecektir. Geçmişte yaptığımız başarılı çalışmalar gelecekte talip olduğumuz hizmetlerin teminatı olmaya devam etmektedir. Güvenilir bir marka ve bunun getirmiş olduğu avantajlar sayesinde, pek çok müşterimiz için güven veren çalışmalarımız burada kendini göstermiştir. Markamızın değerini yükseltmek ve daha geniş kitlelere ulaşmak için, bundan sonraki süreçte yine çok çalışmaya devam edeceğiz.

Hemen Ara Yol Tarifi
X